Şikayet ve Kullanıcı Yorumları

Bildiğiniz gibi bizim sektörde ne olacağı belli olmuyor, başına buyruk bazı amatör siteler yaptıkları satışlar ile müşterileri mağdur etmekteler. Bu mağduriyetin sonları çokta iyi bitmemektedir. Açılmayan telefonlar, alınamayan hizmetlerden tutunda artık insan sınırını ciddi derece aşacak boyutlarda yapılan hatalar, telafisi olmayan hatalar ve şikayetler ile her gün karşımıza yeni bir firma gelmektedir. Siz değerli müşterilerimiz talepleri doğrultusunda verdiğimiz hizmetlerin farkındayız, burasıda işin bambaşka bir boyutu. Bazı firmalar verdiği sözleri tutmamakla birlikte insanları kaile bile almamaktadırlar. İnsanlar karşılarında konuşacak bir yetkili personel bile bulamamaktadır. Bize gelen müşterilerin bir kısmı ile görüştüm, hepsi aldığı hizmetlerin kalitesizliğinden yakınmaktadır.  Evlense, şikayet ve kullanıcı yorumları hakkında yazılan bu şikayetleri sizlere taşımak için bu makaleyi yazmıştır.

  • Halı örtüm henüz elime ulaşmadı, ne yapmam gerekli?
  • Halı örtüsü firmasını şikayet etmek istiyorum.
  • 30 Liraya halı örtüsü aldım, vaat edilenler yerine getirilmiyor, toplama ve kırışma yapıyor.
  • Hizmet aldığım firmayı arıyorum fakat telefonlarımı açan bir yetkili maalesef yok.
  • Halı örtüm geldi fakat üzerinde tüyler var. Bu noktadan sonra ne yapılması gerekli?
  • Halı örtüm vermiş olduğum özel ölçülere göre dikilmemiş.
  • Halı örtümün üzerindeki desen soluk geldi.
  • Örtü sipariş ettim, başka bir ürün çıktı.
  • Kargo geç geldi.

Gibi geliştirilebilir şekilde bu sektörle ilgili birçok sorun bulunmaktadır. Bunlar sadece içinde bulunduğumuz sektörün sadece yüzde onluk kısmıdır diyebiliriz.

Şikayet sistemlerimizde şikayetvar.com ile çalışmaktayız. Şükürler olsunki EVLENSE Home olarak şuana kadar 1 şikayet dahi almamış olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Peki sizin bir sorununuz var değil mi? bu sorunu nasıl dile getireceğiz? bununda yanıtı çok basit. Şikayet var sitesine üye olup, tek yapmanız gereken şikayet yaz ve gönder butonuna tıklamak. 3 Adımda şikayetinizi iletebilir ve yetkililerden yanıt bekleyebilirsiniz. Kullanıcı yorumlarına oldukça önem veren biri olarak, eğer ki bir probleminiz var ise lütfen önce bizimle çözmeye çalışın eğer ki sonuç alamaz iseniz, bundan sonraki süreçte şikayetvar.com üzerinden yazılarınızı yazabilirsiniz.

Evlense Home olarak şuan toplam şikayet sayımız “0”, çünkü şuana kadar satmış olduğumuz ürünlerden olumsuz olarak hiçbir şekilde geri dönüş alınmamıştır. Bilakis geri dönüşler hep olumlu yönde olmaktadırlar, biz ürün sattıkça ve müşterilerimiz memnun kaldıkça mutlu olan bir ekibiz. Bu mutluluklarımızı sizlerle sosyal medya hesaplarımızdan paylaşıyoruz zaman zaman. Bunlar sizin gördüğünüzün sadece bir kısmı, bir bu kadarda arka planda konuştuklarımız var.

Şikayet meselesini böyle çözdüğümüze göre diğer bir konu ise kullanıcı yorumları olmakla birlikte, oldukça önemli bir konudur. Ben şuan yayınlamış olduğum bu konuyu bile müşteri yorumlarıma istinaden açmış bulunmaktayım. Bizim stratejik olarak görmüş olduğumuz en büyük destek müşteri desteğidir, bu yoldan sapmayacağız ve sizlerin istekleri doğrultusunda her geçen gün büyümeye devam edeceğiz.