Mağazalar

Evlense mağazaları her yerde! mobil bayilik ağımız ile sizlere birçok bölgede hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun EVLENSE Halı orada olacaktır. Yetişemediğimiz ve ayak basmadığımız yerlere 81 ilimizi de kargo imkanı sunuyor! ve kalitemizden hiçbir şekilde ödün vermiyoruz. En büyük mağazamız tabi ki internet satışına açık olan mağazamızdır. Burada dilediğiniz ürünü bulabilir, sipariş verebilir ve ürünler hakkında detaylı bilgiye de sahip olabilirsiniz. Bunun haricinde yapmış olduğumuz anlaşmalar neticesinde İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere Bursa, Antalya, Adana, Konya, Gaziantep, Sinop, Şanlıurfa ve son olarak Mersin şehirlerimizde EVLENSE mağazası bulabilirsiniz.

Halı örtüsü nereden satın alınır?

Bulunduğum bölgede bir halı örtüsü mağazası var mı?

Gibi sorulara en güzel cevabı EVLENSE Home vermektedir, +200’den fazla ürün yelpazemiz ile Türkiye’de Halı örtüsü sektöründe yoktan var olduk! Siz değerli müşterilerimize her geçen gün hizmet vermeye de devam ediyoruz. Evlense Home geniş ürün yelpazesine sahip Türkiye’nin en iyi züccaciye firması olma yolunda emin adımlarla ilerleyen genç ve dinamik bir ekipten oluşan girişim projesidir. Hizmet bölgelerimiz 81 ile ücretsiz kargo ile kalmayıp bazı büyük şehirlerimizde ve şehirlerimizde mağaza açma durumuna kadar ilerlemiş, bu işi ciddiye almış bir firmayız.

Halı örtüsü satın alacak mağaza mı arıyorsunuz? Bulunduğunuz bölgeye en yakın mağazamızı “nerelerdeyiz” bölümünden bulabilirsiniz. Türkiye haritası üzerinden anlık olarak mağazalarımızı takip edip, iletişim bilgilerine aynı zamanda sahip olabilirsiniz.

Halını Baştan Yarat!