Kargo ve Teslimat

Sipariş verdikten sonra internet sitemiz üzerinden sizlere mail gelir. Bu mailde “ürün takip kodu” adı altında bir ibare vardır. Bu kod sizin ürününüze verdiğimiz özel bir etikettir. Satın alma işleminden tutun ürünün sizin elden teslim aldığınız ana kadar tüm kontrollerini bu takip numarası üzerinden yapmaktayız. Lastikli halı örtülerinin kargolama süresi 1 – 3 iş günü içindedir. Çünkü bildiğiniz gibi daha önceden de size bildirmiş olduğumuz gibi lastikli örtü ürünlerinde özel ölçüye göre üretim yaptığımız için hepsini sipariş geldiğinde aynı gün özel olarak o ölçüde kesip biçmemiz gerekiyor bunun içinde sizden 1 ile 3 gün arasında bir müsaitlik istiyoruz. Elimizde olan, stoklarımızda mevcut olan ürünlerimizi zaten aynı gün kargo yapıyor ve sizlere en hızlı şekilde ulaştırmayı başarıyoruz.

Hangi Kargo Firması ile anlaşmanız var?
Anlaşmalı olarak çalıştığımız kargo firmaları bulunmaktadır. MNG Kargo , Yurtiçi Kargo, Sürat Kargo ve son olarak PTT Kargo ile anlaşmamız bulunmaktadır. Yalnız kapıda ödeme anlaşmamız sadece MNG Kargo ile gerçekleşmektedir, maalesef diğer kargo firmalarında kapıda ödeme olarak gönderim sağlayamıyoruz. Havale ve online kredi kartı ile ödeme yapabilirseniz, dilediğiniz kargo firması ile ürününüzü tarafınıza gönderebiliriz.

Kargonun Ulaşım Süreleri Nelerdir?
Halı örtülerinizi biz basıma verdikten sonra ve az bir süre olmak koşulu ile dinlendirmeye aldığımızda yetiştirebilirsek aynı gün yetiştirebiliyoruz. 3D Halı örtüleri bizi uğraştırmakta normal halı örtülerini 1 günde hazırlıyor zaten tarafınıza gönderiyoruz. İstanbul’dan İstanbul’a gönderim 1 gün sürüyor, Ankara bölgesine kadar olan kısım için aynı şeyi söyleyebilirim. 1 günde giden oldu, 2 günde. Bununla ilgili hiçbir zaman şikayet almadık ve ya bu konuyla ilgili hiç şikayetçi olunmadı.

Kargom geldiğinde kontrol edebilir miyim?
Tabi ki, bu sizin en doğal hakkınız ancak, kapıda ödeme alınan ürünlerde ürünü açtığınız anda ücretini tahsil edilmesini istemektedir kargo firması, sonrasında problemler oluşabilir ve çıkmaz bir yola girebiliriz. Bu sebeple sizlere kredi kartı ile alışveriş öneririm. Zaten bizden kaynaklanan ve bizim tarafımızdan oluşan problem olursa biz bunu karşılıyoruz. Sadece müşteri kaynaklı problemlere çözüm üretemiyoruz, ancak problem yaşayan müşterilerimizin tamamına da yardımcı oldum.

EVLENSE’de kargo ücretsizdir. İptal iade ve başka herhangi bir durumda da siz değerli müşterilerimizden kargo parası talep etmemekteyiz. Alışverişin tutarı ne olursa olsun fark etmez! bu bizim en büyük projemizdir. Kargo kesinlikle ücretsiz olup, varolduğumuz her zaman ücretsiz kalacaktır.