İade Koşulları

Problem ne olursa olsun hiç fark etmez. EVLENSE tarafından bir problem var ise hemen müdahale edilir, müşterilerimizin mağdur olmaması konusunda ciddi politika ve yaptırımlarımız bulunmaktadır. İşimize titizlikle sarıldığımız şu zamanlarda hiçbir şekilde bu tür problemlerle karşılaşmadık. Ürünler atölyemizdeki ekibimiz tarafından basılır, lastikleri dikilir ve en son kalite kontrol aşamasına girer, kontrol edilip. Döngü bu şekilde hem devam eder. Lastikli halı örtülerinizi en güvenli ortamda sizlere kavuşturmak en büyük hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Bu sebeple sabah/akşam çalışmakta ve hizmetlerimize , referanslarımıza daha yenilerini eklemekteyiz. Bizim Evlense Halı Örtüsü olarak, genç ve dinamik bir ekibimiz var, bunu zaman zaman mesajlarımızda dile getiriyoruz. Sizlere en iyini sunmak için buradayız ve bundan sonrada çok daha iyisini sunacağız. İade konusunda ve iptal konusunda hiçbir şekilde tereddüt olmasın lütfen.

Evlense halı örtüleri ; Sizlerin vermiş olduğu ölçü ebatlarına göre özel olarak üretim yapar ve stoktan değil, direk üreticiden halka arz ettiği için sipariş sonrası üretimi sağlanır. Üretim olmamış ise iptal talebinizi alabilirim ancak ürün basıldıktan sonra herhangi bir iptal ve iade talebi aksi olmadığı müddetçe olumlu cevap alamaz.

İade taleplerinizi iade@evlensehaliortusu.com adresine iletmeniz gerekmekte. Halı örtünüzde bir kusur var ise onunda hemen fotoğrafını çekip bu adres üzerinden bize ulaştırmanız gerekmektedir.

EVLENSE Home adına teşekkür ederiz.