Halı Koruma Kılıfı

Yaptığımız diğer bir iş halı koruma kılıfları oluşturmak ve bunları siz değerli müşterilerimize kaliteli şekilde sunmaktır. Halı koruma kılıfları, yapmış olduğumuz lastikli halı örtülerinin diğer bir ismidir, Halı koruma kılıfı olarak yeni bir patent alıp bunları size arz etmek istedik. Elimizden geldiğince sizlere en iyi hizmeti verme adına bunları yapmaktayız. Evlense halı örtüsü ürün yelpazesi oldukça geniştir. Birbirinden farklı yüzlerce halı kılıfı dizaynları yapmaktayız. Tasarımlar tamamen kendimize ait olup, bunların basım ve yayılmasında etkin rol oynayan en büyük faktör Evlense’dir. Halı kılıfları halınıza %100 bir koruma sağlar ve onun farklı bir görünüm sağlamasında büyük rol oynar. Şimdi sizlerle bunların üzerindeki rolü tartışalım ve gelin birlikte artılarını inceleyelim bu koruma kılıflarının.

  • Halı koruma kılıfları halılarınızın daha zor yıpranmasına ve böylelikle daha uzun bir kullanıma elverişli olmasına yarayan en büyük araç ve gereçtir.
  • Halı koruma kılıfı lastikli bir üründür, sizlere özel olarak vereceğiniz ebatlarda tasarlanır. Lastik halınızı iyice sarar ve inanılmaz bir görüntü verir.
  • Lastikli halı örtülerine nazaran daha kuvvetlidir ve kesinlikle kayma toplama gibi olumsuz yönde etkenler göstermezler.
  • Birbirinden farklı tasarımlar bulunmakta, ürün depomuzda tam 300 adet halı koruma kılıfı bulunmakta olup tasarımları ile dikkat çeken ürünler bulunmaktadır.

Halı koruma kılıfları; Özel ebatlara göre üretilmektedir. Üretim aşaması 2 – 3 iş günüdür ve kargo teslimat süresi 2 iş günüdür. Türkiye içi her bölgeye ücretsiz olarak kargo gönderme imkanımız bulunmaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun Evlense halı koruma kılıfı sizlerin gözünüze hitap edecek bir tasarıma sahiptir.