Evlense

Evlense 30 Kasım 2017 tarihinde yani bugün hayata gözlerini açmıştır. İleri derecede profesyonel hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerine hizmet vermek için sektöre giriş yapmış bulunmaktadır. Evlense başlı başına bir markadır, Türkiye’nin en iyisi olma yolunda emin adımlar ile gideceğimizden hiç şüpheniz olmasın. “Evlense” markası tamamen kendi üzerimize tescillenmiş bir üründür, bizden izinsiz kesinlikle başka platformlar üzerinde satışı yapılması yasaktır. Tek bulabileceğiniz ürün stoğu evlensehaliortusu.com ve evlense.com.tr adresleridir. Bizler “Halınızı baştan yaratıyoruz” sloganımız ile bu hizmet sektörüne giriş yapmış bulunmakta olup, bu şekilde de genç ve dinamik ekibimizle ilerlemek sizlere hizmet üstüne hizmet vermek istiyoruz. Girdiğimiz bu yolda, verdiğimiz en büyük hizmetlerin başında lastikli halı örtüsü gelmektedir. Evlense lastikli halı örtüsü oldukça kullanışlı ve kurulumu oldukça basittir. Biz bu ürünlerin hem tasarımını hem de üretimini temelli yapmakta olup, sizlere pazarlamanın mutluluğu içerisindeyiz.

Henüz yeni kurulmuş ve ya halı örtüsü sektörüne yeni giren bir firma nasıl olur da tepelerden başlar demeyin. Bizim misyon ve vizyonlarımız doğrultusunda hareket ettiğimiz doğrudur.  En büyük amacımız bu şirketimizi geliştirmek ve büyütmek adınadır. Sevgili dostlar; Şuan sektörde bulunan diğer sitelere nazaran en şık ve en güzel tasarımları Evlense’de üretilmiştir. Sadece bu iş için hazırlanmış özel bir ekibimiz bulunmakta ve sizler için en iyisini tasarlayabilmek adına gecelerini gündüzlerine katmaktadırlar. Şirketimiz tarafından tedarik edilen ürünlerin tüm kargo masrafları şahsımıza aittir. Tarafınızdan kargo ücreti kesinlikle alınmayacak olup, kapıda ve online ödeme sistemlerinde ekstra hizmet bedeli komisyonu çekmektedir.

Evlense’de birbirinden farklı ödeme kanalları bulunmaktadır. Bunların başlıcası kapıda ödeme, kredi kartı ile taksitli ödeme, havale ile ödeme gibidir. Bu ödeme türlerinin hepsi şuan için aktif olarak tutulmaktadır. Gönderilerimiz tarafımızdan özenle ve titizlikle hazırlanmaktadır.