Evlense

Evlense

Evlense 30 Kasım 2017 tarihinde yani bugün hayata gözlerini açmıştır. İleri derecede profesyonel hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerine hizmet vermek için sektöre giriş yapmış bulunmaktadır. Evloji başlı başına bir markadır, Türkiye’nin en iyisi olma yolunda emin adımlar ile gideceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

“Evlense” markası tamamen kendi üzerimize tescillenmiş bir üründür, bizden izinsiz kesinlikle başka platformlar üzerinde satışı yapılması yasaktır. Tek bulabileceğiniz ürün stoğu evloji.com’dur.

Bizler “Halınızı baştan yaratıyoruz” sloganımız ile bu hizmet sektörüne giriş yapmış bulunmakta olup, bu şekilde de genç ve dinamik ekibimizle ilerlemek sizlere hizmet üstüne hizmet vermek istiyoruz. Girdiğimiz bu yolda, verdiğimiz en büyük hizmetlerin başında lastikli halı örtüsü gelmektedir. Evloji lastikli halı örtüsü oldukça kullanışlı ve kurulumu oldukça basittir. Biz bu ürünlerin hem tasarımını hem de üretimini temelli yapmakta olup, sizlere pazarlamanın mutluluğu içerisindeyiz.