3D Halı Örtüsü

EVLENSE’de yayınlamış olduğumuz halı örtülerinin neredeyse tamamı 3D olarak yayınlanmış ve bu yönde satışa sunulmuştur. İnternet sitemiz üzerinden bakıp incelediğiniz ürünlerin tamamı bu görüntü sistemi ile tasarlanmıştır. 3D halı örtüleri şu dönemlerde oldukça revaçta olan ürünlerdir. Artık eski ve klasik modellerden modern arayüzler kullanma gayretine girmek istiyor ve bizim yaptığımız şekilde diğer firmalardan da aynı özveriyi bekliyoruz. Ürünlerin üretim ve tasarım işleri tamamen tarafımıza ait olup, artık tüm tasarım modellerimi bu yöne doğru çekme çabasındayız.

3D Halı örtüsü normal halı örtüsüne göre oldukça kullanışlıdır. Evde sürekli kullanmış olduğumuz yaşam alanlarımızda ne kadar dikkat çekeceğini bir düşünsenize? Gerçekçi bir halı örtüsü her zaman dikkat çeker ve sizi farklı kılar. Bu halı örtülerine ve halılarına diyelim, çünkü günümüzde daha çok halılarda uygulanan bir durum idi, şimdi ise halı örtülerine uyguluyoruz. Uyguladığımız halı örtülerine farklı farklı desenler vermek hoşumuza gidiyor, çünkü diğer halı örtülerine baktığım zaman dediğim gibi klasik bir tasarım görüyorum ve desenlileri de çok demode oldu diyebiliriz.

İyi bir halı örtüsü üreticisi yeniliklere hazır olmalıdır. EVLENSE’de bu yüzden geliştirilmiş bir tasarım ekibi ile çalışmaktadır. Bu tasarım ekibi her geçen gün birbirinden değişik ve ilginç halı örtüsü modellerini gün yüzüne çıkartırlar. Atölyemize üretmiş olduğumuz halı örtülerinin tamamı özelliği ve çeşitliliği ne olursa olsun 3D yani 3 Boyutlu olarak üretilmekte ve kesinlikle lastiklidir. Bizde lastiksiz halı örtüsü göremez ve bulamazsınız. Biz lastikli haricinde farklı bir eklenti ile halı örtüsü satmamaktayız.

3D olarak halı örtüsü üretmek ve satmak özellikle lastikli ve welsoft kumaş olarak bunları sizlere iletmek kolay bir iş değildir. Üstelik bu kadar halı örtüsü firması varken, hiç kolay olmamaktadır. Rekabet güzeldir, hizmeti sunduktan sonra! bu sözümüzü ilkemize alarak yolumuza devam ediyoruz. 3D Halı örtülerini her platformda görene kadar reklam çalışmalarına hız kesmeden devam edeceğiz. Aynı şekilde 3 boyutlu halı örtülerinden yüzlerce ürün çıkartmak ve bu ürünleri sizlerle birlikte incelemek , kullanmak istiyoruz. İleriye dönük olarak 3D Halı örtüleri hakkında mükemmel projelerimiz zaten olacak. Şizlerde /ürünlerimiz sayfasından tüm ürünlerimize tek tıkla ulaşabilir ve yakından inceleme fırsatına sahip olabilirsiniz. Dilerseniz siparis@evlensehaliortusu.com adresine de sipariş formu gönderirseniz temsilcilerimiz sizlerle hemen anında iletişime geçeceklerdir. Şimdi sipariş vermenin tam zamanı, internet sitemizin açılışına birbirinden güzel ürünler sizleri bekliyor ve fiyatları da çok makul! hadi şimdi sende gel ve halı örtünü Evlendir!